وب سایت رسمی شرکت درنیکا ویژن آریا

معرفی شرکت

درحال حاضر شرکت درنیکا ویژن آریا به عنوان نماینده رسمی فروش و خدمات پس از فروش محصولات کمپانی های ذیل در ایران مشغول به فعالیت می باشد:

کمپاني BYK-Gardner آلمان
کمپاني Biuged Laboratory Instruments چین
کمپاني CHN Spec چین
کمپاني Just Normlischt آلمان
کمپاني PhoenixTM آلمان
کمپاني COFOMEGRA ایتالیا
کمپاني Reatec سوییس
کمپانی DJH Designs کانادا
کمپاني Objectra AB سوئد

شایان ذکر است که کلیه محصولات ارائه شده توسط این شرکت دارای یکسال گارانتی و ده سال تعهد انجام خدمات پس از فروش می باشند.

دوره گارانتی شامل هر گونه عیب که مستقیما ناشی از نقص داخلی دستگاهها و ضعف عملکرد بدلیل استفاده از قطعات نا مرغوب در ساختار آنها باشد و هرگونه ایراد ناشی از استفاده ناصحیح ، ضربه و عوامل فیزیکی را در بر نمی گیرد. در طول دوره خدمات پس از فروش تعهد شده ، شرکت درنیکا ویژن آریا مسئول تامین قطعات یدکی ، مصرفی ، سرویس و کالیبراسیون تجهیزات ارائه شده می باشد و هزینه قطعات مصرفی و خدمات قابل ارائه مطابق با لیست فروش روز کمپانیهای سازنده خواهد بود. راه اندازی و آموزش نحوه استفاده از دستگاههای پیچیده بصورت رایگان توسط کارشناسان این شرکت انجام خواهد شد.

شرکت درنیکا ویژن آریا از چهار بخش جداگانه تشکیل شده است که به اختصار عبارتند از:

واحد فروش:
این بخش بر پایه دانش فنی ، سابقه ، اطلاعات کامل و آگاهی از نیازمندیهای مشتریان در راستای ارائه مشاوره فنی و تکنیکی به منظور حصول راه حلهای جامع و عملی مشغول به فعالیت می باشد.

واحد خدمات فنی و سرویس پس از فروش:
این واحد با بکارگیری نیروهای متخصص و کارامد آماده ارائه خدماتی نظیر پشتیبانی فنی ، خدمات پس از فروش ، نصب و راه اندازی محصولات ارائه شده و کالیبراسیون دوره ای تجهیزات خریداری شده توسط مشتریان این شرکت می باشد.

واحد تحقیقات فنی:
مسئولیت و ماموریت اصلی این واحد سازماندهی سمینارهای کاربردی و تکنیکی بر پایه آخرین دستاوردها و تحولات انجام شده در زمینه تجهیزات تست و کنترل کیفی ، مکاتبه دوره ای با صنایع وابسته ، ارسال اطلاعات بر روز رسانی شده در این خصوص در قالب ارسال الکترونیکی اطالاعات ، چاپ در نشریات و مجلات وابسته ، دعوت از کارشناسان و مدیران فنی شرکتهای سازنده در خلال نمایشگاههای و سمینارهای تخصصی می باشد.

عملکرد واحد سرویس و تعمیرات:
وظیفه اصلی واحد ارائه خدمات پشتیبانی برای هر یک از تجهیزات ارائه شده توسط شرکت درنیکا ویژن آریا در طول مدت یکساله گارانتی و بازه زمانی ده ساله خدمات پس از فروش می باشد. مهندسین و کارشناسان کارآزموده این شرکت آماده نصب ، رفع ایرادات احتمالی و آموزش و راه اندازی محصولات ارائه شده در محل مشتریان می باشند و در صورت عقد قراردادهای بلند مدت ، مسئول سرویس ، کالیبراسیون دوره ای و نگهداری سیستمهای تحویل شده می باشند.